Ledovo na FB Ledovo na Youtube

                   oswietlenie_led_tasma_led_sufitu_tasma_300_600_3528_5050_ledovo_epistar_sufit_led_LEDOVO
                   tasmy_led_oswietlenie_led_rgb_na_wymiar_ledovo

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                    

                   oswietlenie_led_ledovo_na_wymiar_promocje_oswietlenia_led_ledovo_oswietleniele_led_tasma_led_z_zasilaczem

                   podswietlenie_led_sufitu_oswietlenie_led_sufitu_dla_laikow_-_systemy_oswietlenialed_rgb_na_wymiar_-_zestawy_oswietlenia_led_mono_rgb_bez_lutowania_-_prosty_montaz_-_ledovo                   podswietlenie_telewizora_tasma_led_oswietlenie_led_rgb_na_wymiar_-_zestawy_led_rgb_do_montazu_-_oswietlenie_led_lodz
                   podswietlenie_led_telewizora_-_oswietlenie_led_tv_-_ledovo_-_oswietlenie_led_na_wymiar_klienta

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                   oswietlenie_led_ledovo_na_wymiar_promocje_oswietlenia_led_ledovo_oswietlenie_led_tasma_led_z_zasilaczem
                   podswietlenie_sufitu_tasma_led_jak_wykonac_oswietlenie_w_zabudowie_gk_kg_-_oswietlenie_led_na_wymiar_z_montazem_monoled_led_rgb-_ledovo
                   podswietlenie_sufitu_tasma_led_jak_wykonac_oswietlenie_w_zabudowie_gk_kg_-_oswietlenie_led_na_wymiar_z_montazem_monoled_led_rgb-_ledovo

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                   oswietlenie_led_ledovo_na_wymiar_promocje_oswietlenia_led_ledovo_oswietlenie_led_tasma_led_z_zasilaczem
                   oswietlenie_sufitu_led_podswietlenie_zabudowy_kartonowo_gipsowej_kg_gk_-_ledovo

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                   oswietlenie_led_rgb_tasma_led_rgb_150_300_sterownik_rgb_lustra_led_zasilacz_led_na_wymiar_lodz_warszawa_krakow_wroclaw_gdansk_-_kontakt_ledovo
                   oswietlenie_led_150_300_600_na_wymiar_projektowanie_podswietlenia_led_sufitu_wneki_gzymsu_warszawa_lodz_krakow_wroclaw_gdansk_-_ledy_na_wymiar_-_ledovo
                   oszczednosci_z_wymiany_zarowek_na_oswietlenie_led_-_zarowki_led_tasmy_led_oprawy_led_-_energooszczedne_zarowki_led_-_ledovo_pl
                   oswietlenie_led_tasmy_diodowe_led_300_600_3528_2835_5050_5630_zasilacze_led_podswietlenie_led_rgb_na_wymiar_-_program_ochrony_kupujacych_klientow_ledovo

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                   oswietlenie_led_w_najlepszej_cenie_-_sufity_led_-_podswietlenie_tasma_led_sciany_wneki_-_ledovo

                   Sterownik Oświetlenia Schodów Premium ST95

                   Cena: 773,67 / 696,30 zł
                   Produkt jest dostępny
                   szt.


                   Poleć znajomemu

                   INTELIGENTNY STEROWNIK DO STEROWANIA OŚWIETLENIA SCHODÓW- TAŚMY LED LUB PUNKTY LED ST95

                   Sterownik ST95 służy do dynamicznego sterowania oświetleniem schodów. Działanie jego polega na włączaniu podświetlenia kolejnych stopni w zależności od kierunku ruchu: wchodzenia lub schodzenia. Ilość obsługiwanych schodów i ilość poręczy może być ustawiana samodzielnie przez użytkownika. Sterownik obsługuje także podest z osobnym wejściem na schody. Sterowanie taśmami LED MONO lub punktami (spotami) LED wbudowanymi w ścianę.

                   Ta wersja zawiera 3 różne programy animacji oświetlenia schodów (dla kierunku do góry): FALA - schody zapalają się jeden po drugim w kierunku wchodzenia, KASKADA - światło szybko "spada" po stopniach z góry na dół zapalając kolejne stopnie do góry, WINDA - oświetlenie trzech stopni powoli "wjeżdża" do góry. Przy schodzeniu na dół animacja odpowiednio zmienia kierunek.

                   Przystosowany jest do sterowania TAŚMAMI LED EPISTAR LEDOVO umieszczonymi w stopniach schodów lub OPRAWAMI SCHODOWYMI LED wbudowanymi w ścianę nad stopniami. Można także sterować innym oświetleniem schodów np. lampami sufitowymi 12V.

                   Uruchamianie oświetlenia może odbywać się w najprostszej wersji przez naciśnięcie podłączonego bezpośrednio do sterownika włącznika na ścianie lub przez zastosowanie (dodatkowo) CZUJNIKA (podczerwieni, ruchu, nacisku itp.) wykrywającego moment wejścia osoby na schody. Jeśli w czasie świecenia schodów zostanie ponownie naciśnięty przycisk lub przyjdzie impuls od czujnika ruchu to czas świecenia zostanie przedłużony.


                   Zasady Pracy:

                    

                   Zobacz jak to działa na filmie klienta, który zamontował nasz sterownik:

                    

                   Oświetlanie schodów odbywa się w następującej kolejności:

                    

                   Po naciśnięciu przycisku (np. na dole schodów) stopień za stopniem zapala się oświetlenie schodów od dołu ku górze. Po zapaleniu się całych schodów następuje czas stabilnego świecenia, a po nim oświetlenie schodów gaśnie począwszy od stopnia dolnego do górnego, kolejno stopień za stopniem.

                    

                   Uruchamianie oświetlenia może odbywać się w najprostszej wersji przez naciśnięcie podłączonego bezpośrednio do sterownika przycisku na ścianie lub przez zastosowanie (dodatkowo) CZUJNIKA RUCHU (podczerwieni, ruchu, nacisku itp.) wykrywającego moment wejścia osoby na schody. Jeśli w czasie świecenia schodów zostanie ponownie naciśnięty przycisk lub przyjdzie impuls od czujnika ruchu to czas świecenia zostanie przedłużony.

                    

                   Sterownik posiada cztery wejścia co umożliwia reakcję na dwie lub trzy czujki. Umożliwia to np. obsługę półpiętra z wejściem na schody. Wejście nr 4 pozwala włączyć oświetlenie schodów na stałe.

                    

                   W zależności od ustawienia parametrów sterownika oświetlenie schodów może wygasić się do zera lub do pewnej wartości minimalnej pozwalającej lekko podświetlić schody dla ich prezentacji, lub dla łatwiejszego poruszania się po nich w ciemności — bez zapalania pełnego oświetlenia (szczególnie ważne dla dzieci!). Przy naciśnięciu górnego przycisku schody zapalają się oczywiście od góry do dołu i gasną także w tym samym kierunku.

                    

                   W przypadku gdy na schody wejdzie druga osoba (lub kolejne osoby) sterownik włącza natychmiast pełne oświetlenie schodów i wygasza je po czasie płynnie zmniejszając natężenie światła.

                    

                   Przystosowany jest do sterowania taśmami TAŚMAMI LED EPISTAR LEDOVO umieszczonymi w stopniach schodów lub punktami (spotami) LED wbudowanymi w ścianę nad stopniami. W przypadku taśm LED sterownik może płynnie rozjaśniać oświetlenie każdego stopnia co daje miły dla oka efekt.

                    

                   Sterownik może obsługiwać maksymalnie do 23 stopni. Może także sterować podświetleniem poręczy schodów — jedną lub dwoma poręczami. Jeśli nie ma podświetlonych poręczy urządzenie może sterować w to miejsce np. oświetleniem sufitowym (12V).

                    

                    

                    


                    Uruchamianie oświetlenia może odbywać się w najprostszej wersji przez naciśnięcie podłączonego bezpośrednio do sterownika przycisku na ścianie lub przez zastosowanie (dodatkowo) sensora (podczerwieni, ruchu, nacisku itp.) wykrywającego moment wejścia osoby na schody.

                    

                    

                    

                    


                   Sterownik obsługuje także schody z podestem i wejściem na półpiętro. Wymagany jest wtedy dodatkowy czujnik lub przycisk. Można wybrać w tym wypadku włączenie całych schodów lub animację (FALA) od podestu w dół i w górę.

                   Wszystkie parametry sterownika mogą być ustawiane przez użytkownika. Fabrycznie sterownik ma ustawioną animację dla 15 stopni, bez podświetlania poręczy. Można ustawić inną ilość oświetlonych stopni w zakresie od 5 do 23. Można także ustawić podświetlenie jednej lub dwóch poręczy. Samodzielnie można także zmienić pozostałe parametry. Są to m.in.: włączenie lub wyłączenie podświetlania schodów w ciemności, czas rozjaśniania stopni, czas odstępu między zapalaniem kolejnych stopni (ma to wpływ na szybkość rozjaśniania całych schodów), czy też czas po jakim schody będą wygaszane. Jeśli zastosowano czujniki ruchu, można ustawić czas martwy wejść po odebraniu sygnału z czujnika lub też brak reakcji na jeden lub oba czujniki do czasu zakończenia animacji schodów, co zapobiega ponownemu włączaniu oświetlenia przy schodzeniu ze schodów. Można także ustawić długi czas rozruchu sterownika aby nie reagował na stany nieustalone czujników po włączeniu zasilania. Można także w każdej chwili przywrócić ustawienia fabryczne.

                    

                    

                    


                   P
                   otrzebujesz SYSTEMU LED na wymiar z zainstalowanym okablowaniem?

                   Wykonujemy również oświetlenie led pod wymiar Klienta.
                   Skontaktuj się i poproś o wycenę...


                   Masz pomysł na oświetlenie
                   ?

                   Nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się Twoim zleceniem - od projektu aż po profesjonalny montaż.
                   Sprawdź nasze usługi...

                    

                   oświetlenie led Łódź - ledovo.pl - kontakt

                   Copyright (C) LEDOVO
                   +48 600 87 77 33
                   biuro@ledovo.pl

                   Dane Techniczne:

                   • Zasilanie - 12V stabilizowane (zasilacz zewnętrzny), prąd zasilania sterownika - 100 mA
                   • Maksymalny prąd sterowanych diod LED jednego stopnia - 5A
                   • Obudowa na szynę T-35 - 6 modułów
                   • Dioda na obudowie - sygnalizacja pracy
                   KLIENCI, KTÓRZY NABYLI TEN PRODUKT BYLI ZAINTERESOWANI RÓWNIEŻ