Ledovo na FB Ledovo na Youtube

                   oswietlenie_led_tasma_led_sufitu_tasma_300_600_3528_5050_ledovo_epistar_sufit_led_LEDOVO
                   tasmy_led_oswietlenie_led_rgb_na_wymiar_ledovo

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                    

                   oswietlenie_led_ledovo_na_wymiar_promocje_oswietlenia_led_ledovo_oswietleniele_led_tasma_led_z_zasilaczem

                   podswietlenie_led_sufitu_oswietlenie_led_sufitu_dla_laikow_-_systemy_oswietlenialed_rgb_na_wymiar_-_zestawy_oswietlenia_led_mono_rgb_bez_lutowania_-_prosty_montaz_-_ledovo                   podswietlenie_telewizora_tasma_led_oswietlenie_led_rgb_na_wymiar_-_zestawy_led_rgb_do_montazu_-_oswietlenie_led_lodz
                   podswietlenie_led_telewizora_-_oswietlenie_led_tv_-_ledovo_-_oswietlenie_led_na_wymiar_klienta

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                   oswietlenie_led_ledovo_na_wymiar_promocje_oswietlenia_led_ledovo_oswietlenie_led_tasma_led_z_zasilaczem
                   podswietlenie_sufitu_tasma_led_jak_wykonac_oswietlenie_w_zabudowie_gk_kg_-_oswietlenie_led_na_wymiar_z_montazem_monoled_led_rgb-_ledovo
                   podswietlenie_sufitu_tasma_led_jak_wykonac_oswietlenie_w_zabudowie_gk_kg_-_oswietlenie_led_na_wymiar_z_montazem_monoled_led_rgb-_ledovo

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                   oswietlenie_led_ledovo_na_wymiar_promocje_oswietlenia_led_ledovo_oswietlenie_led_tasma_led_z_zasilaczem
                   oswietlenie_sufitu_led_podswietlenie_zabudowy_kartonowo_gipsowej_kg_gk_-_ledovo

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                   oswietlenie_led_rgb_tasma_led_rgb_150_300_sterownik_rgb_lustra_led_zasilacz_led_na_wymiar_lodz_warszawa_krakow_wroclaw_gdansk_-_kontakt_ledovo
                   oswietlenie_led_150_300_600_na_wymiar_projektowanie_podswietlenia_led_sufitu_wneki_gzymsu_warszawa_lodz_krakow_wroclaw_gdansk_-_ledy_na_wymiar_-_ledovo
                   oszczednosci_z_wymiany_zarowek_na_oswietlenie_led_-_zarowki_led_tasmy_led_oprawy_led_-_energooszczedne_zarowki_led_-_ledovo_pl
                   oswietlenie_led_tasmy_diodowe_led_300_600_3528_2835_5050_5630_zasilacze_led_podswietlenie_led_rgb_na_wymiar_-_program_ochrony_kupujacych_klientow_ledovo

                   oswietlenie_led_sufitu_wneki_plyty_kg_gk_za_pomoca_tasmy_led_epistar_ledovo_pl

                   oswietlenie_led_w_najlepszej_cenie_-_sufity_led_-_podswietlenie_tasma_led_sciany_wneki_-_ledovo

                   Sterownik Oświetlenia Schodów RGB Premium ST96

                   Cena:  1 029,00 zł
                   Produkt jest dostępny
                   szt.


                   Poleć znajomemu

                   INTELIGENTNY STEROWNIK DO STEROWANIA OŚWIETLENIA SCHODÓW RGB - TAŚMY LED LUB PUNKTY LED ST96

                   Sterownik ST96 służy do dynamicznego sterowania barwnym (RGB) oświetleniem schodów. Działanie jego polega na włączaniu podświetlenia kolejnych stopni w zależności od kierunku ruchu: wchodzenia lub schodzenia przy jednoczesnej zmianie barwy oświetlenia. Przystosowany jest do sterowania TAŚMAMI RGB LED EPISTAR LEDOVO umieszczonymi w stopniach schodów lub OPRAWAMI SCHODOWYMI LED wbudowanymi w ścianę nad stopniami. Można także sterować innym oświetleniem schodów np. lampami sufitowymi 12V.

                        Sterownik posiada 3 różne programy animacji oświetlenia schodów (dla kierunku do góry): FALA — schody zapalają się jeden po drugim w kierunku wchodzenia, KASKADA — światło szybko „spada” po stopniach z góry na dół zapalając kolejne stopnie do góry, WINDA — oświetlenie trzech stopni powoli „wjeżdża” do góry. Przy schodzeniu na dół animacja odpowiednio zmienia kierunek. Można wybrać na stałe jeden z programów lub ustawić opcje tak, aby wybrane programy zmieniały się cyklicznie.
                        Sterownik ma 27 programów zmiany barw w tym 16 programów specjalnych. Wiekszość programów ma możliwość ustawienia dodatkowych parametrów takich jak np. szybkość zmian barw, jasność, nasycenie itp. Mozna ustawić jeden z barwnych programów na stałe lub wybrać cykliczną zmianę programów podstawowych. Pełen opis progrmów znajduje się na dalszych stronach.

                    

                   Uruchamianie oświetlenia może odbywać się w najprostszej wersji przez naciśnięcie podłączonego bezpośrednio do sterownika włącznika na ścianie lub przez zastosowanie (dodatkowo) CZUJNIKA (podczerwieni, ruchu, nacisku itp.) wykrywającego moment wejścia osoby na schody. Jeśli w czasie świecenia schodów zostanie ponownie naciśnięty przycisk lub przyjdzie impuls od czujnika ruchu to czas świecenia zostanie przedłużony.


                   Zasady Pracy:

                    Oświetlanie schodów odbywa się w następującej kolejności:

                      Po naciśnięciu przycisku (np. na dole schodów) zapala się oświetlenie schodów od dołu ku górze, stopień za stopniem w przedziale ok. 0,5 sek. Po zapaleniu się całych schodów następuje czas stabilnego świecenia (ok. 10 sek.), a po nim oświetlenie schodów gaśnie począwszy od stopnia dolnego do górnego, kolejno stopień za stopniem. Przy naciśnięciu górnego przycisku schody zapalają się oczywiście od góry do dołu i gasną także w tym samym kierunku.

                   Przykład użycia programu nr 1. Tęcza:

                    

                   W zależności od ustawienia parametrów sterownika oświetlenie schodów może wygasić się do zera lub do pewnej wartości minimalnej pozwalającej lekko podświetlić schody dla ich prezentacji lub dla łatwiejszego poruszania się po nich w ciemności - bez zapalania pełnego oświetlenia (szczególnie ważne dla dzieci!).  

                      W przypadku gdy na schody wejdzie druga osoba (lub kolejne osoby) sterownik włącza natychmiast pełne oświetlenie schodów i wygasza je po ustawionym czasie.

                    


                    


                    Przykładowy schemat przedstawia podłączenia sterownika do 20 stopni i dwóch poręczy (po obu stronach schodów). Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków na górze i na dole schodów.

                    

                    

                    

                    

                                       Sterownik może obsługiwać maksymalnie do 20 stopni. Może także sterować podświetleniem poręczy schodów — jedną lub dwoma poręczami. Jeśli nie ma podświetlonych poręczy urządzenie może sterować w to miejsce np. oświetleniem sufitowym (12V).

                   Zalecamy, mimo zastosowania czujników ruchu, także montaż przycisków (takich jak od dzwonka) na dole i na górze schodów. Poza pewnym uruchamianiem oświetlenia umożliwią one ustawianie parametrów sterownika (przycisk dolny) lub włączenie oświetlenia schodów na stałe (przycisk górny) np. podczas sprzątania

                      Ilość obsługiwanych stopni i ilość podświetlonych poręczy moga być ustawiane przez uzytkownika. Fabryczne ustawienie to 15 stopni i brak podświetlonych poręczy.

                      Inne parametry sterownika też mogą być ustawiane przez użytkownika. Są to przede wszystkim czas odstępu między zapalaniem kolejnych stopni czy też czas po jakim schody będą wygaszane. Dodatkowo mogą być ustawiane sposoby zmiany barw, ich jasności i inne szczegółowe ustawienia sterownika.

                   Uruchamianie oświetlenia może odbywać się w najprostszej wersji przez naciśnięcie podłączonego bezpośrednio do sterownika przycisku na ścianie lub przez zastosowanie (dodatkowo) sensora (podczerwieni, ruchu, nacisku itp.) wykrywającego moment wejścia osoby na schody. Sterownik może obsługiwać maksymalnie do 20 stopni. Może także sterować oświetleniem poręczy schodów (maks. 2 poręcze i 18 stopni).

                    Sterownik przystosowany jest specjalnie do współpracy z miniaturowym czujnikami ruchu. Można je bezpośrednio podłączyć do wejść sterownika bez dodatkowych elementów dopasowujących.

                    


                   P
                   otrzebujesz SYSTEMU LED na wymiar z zainstalowanym okablowaniem?

                   Wykonujemy również oświetlenie led pod wymiar Klienta.
                   Skontaktuj się i poproś o wycenę...


                   Masz pomysł na oświetlenie
                   ?

                   Nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się Twoim zleceniem - od projektu aż po profesjonalny montaż.
                   Sprawdź nasze usługi...

                    

                   oświetlenie led Łódź - ledovo.pl - kontakt

                   Copyright (C) LEDOVO
                   +48 600 87 77 33
                   biuro@ledovo.pl

                   Dane Techniczne:

                   • Zasilanie - 12V stabilizowane (zasilacz zewnętrzny), prąd zasilania sterownika - 100 mA
                   • Maksymalny prąd sterowanych diod LED jednego stopnia - 5A
                   • Obudowa na szynę T-35 - 8 modułów
                   • Dioda na obudowie - sygnalizacja pracy
                   KLIENCI, KTÓRZY NABYLI TEN PRODUKT BYLI ZAINTERESOWANI RÓWNIEŻ